30x8 vestетва бронза Вистинска рамка за слика на дрво 1,75 инчи | Внатрешна рамка длабочина 0,5 инчи | Harетва украсена рамка за фотографии комплетна со УВ акрилик, хардвер з?

30x8 vestетва бронза Вистинска рамка за слика на дрво 1,75 инчи | Внатрешна рамка длабочина 0,5 инчи | Harетва украсена рамка

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Рамка со рачно изработено кафено дрво за семејни фотографии, уметнички отпечатоци, платна, документи, деца цртежи, дипломи, сертификати и повеќе мери 30x8 инчи. Севкупна мерка на димензии на рамката 33.5x11,5 инчи Ширина на обликување на рамки : 1 3/4 инчи рамка Длабочина на раб : 0,375 инчи. Нашите рамки се комплетни со акрилен фронт отпорен на УВ, поддршка од табла за пена без киселина и хардвер што виси. Хардвер што виси wallид е вклучен за лесна инсталација. Рамката може да се прикаже вертикално или хоризонтално (портрет или ориентација на пејзаж). Гордо обичај направен по нарачка во САД!. Овие рачно изработени рамки за кафеаво дрво се комплетни со акрилен фронт отпорен на УВ, поддржувања на плочата за пена без киселина и хардвер што виси wallидови. Оваа кафеава рамка за слики е наменета за семејни фотографии, уметнички отпечатоци, платна, документи, деца цртежи, дипломи, сертификати и повеќе мери 30x8 инчи. Целокупните димензии на рамката се 33,5х11,5 инчи. Ширината на обликување на рамката е 1,75 инчи, а длабочината на рамка за зајаци е 0,375 инчи. Рамките можат да се прикажат вертикално или хоризонтално. Нашите сопствени рамки се гордо изработени во САД!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата