3 Парчиња Велигден Нивоа Послужавник Декор Велигденска Маса Дрвени Знаци Велигден Зајаче Дрво Декор Велигденски Украси Велигден Самостоен Центар Знаци За Трпезар

3 Парчиња Велигден Нивоа Послужавник Декор Велигденска Маса Дрвени Знаци Велигден Зајаче Дрво Декор Велигденски Украси Велигден

Достапно за вашата нарачка
DEN 79.84
Залиха:

Содржина на пакетот : ќе добиете 3 парчиња дрвени знаци За велигденска трпеза, вклучувајќи 1 парче Велигденско јајце, 1 парче декор за зајаче и 1 парче дрвена табла од правоаголник; количината е доволна за да ги задоволи вашите потреби за украсување. Цврста и Сигурна : Оваа велигденска декорација е изработена од квалитетно дрво, водоотпорна, лесна, не е лесна за деформација или кршење, страните и рабовите се исто така многу мазни, без бруси или струготини, можете да ја користите за добро да одговара на вашата куќа со други украси за тие посебни денови. Велигденски Тематски Украси : зајакот симболизира пролет и среќен живот, а украсите во форма на зајаче и јајца со свежи бои и слатки дезени, полни Со велигденски елементи, децата ги сакаат овие слатки дезени и може да се нанесат за украсување на вашите саксии, врати, прозорци, можете да дозволите ветрот да ги дува, исполнет со пролетна виталност. Широк Спектар На Апликации : доаѓа Велигден, можете да ги ставите овие украси за јајца од зајаче на масата или бирото во вашата канцеларија, училница, забава, продавница, за да го направите празникот поатмосферски, да додадете забава во вашиот дом. Опис на големината : знакот на самостоен центар во форма на зајаче е околу 12 х 10,7 х 1,2 см/ 4,72 х 4,21 х 0,47 инчи, дрвеното јајце е околу 12 х 10 х 1,2 см/ 4,72 х 3,94 х 0,47 инчи, а правоаголната дрвена табла за дневна соба е околу 15 х 12 х 1,2 см/ 5,91 х 4,72 х 0,47 инчи. Карактеристики : Носете среќа : велигденската декорација може да се нанесе како мал подарок, велигденското зајаче може да се нанесе како среќен подарок за децата, нека децата ја украсуваат сопствената соба, не само што ја носат празничната атмосфера во домот, туку и им носат радост на децата. Исчистете И Складирајте : по употреба, измијте ја и исчистете ја со вода од сапун и избришете ја со мека крпа. Потоа поставете го за сушење. Ве молиме чувајте го на место на собна температура подалеку од директна сончева светлина и прашина за да го продолжите времето на сервирање. Спецификации : Материјал : боја на дрво : како што покажува сликата Големина : исечоци на Јајца орнаменти : околу 12 х 10 х 1,2 см/ 4,72 х 3,94 х 0,47 инчи дрвена табла : околу 15 х 12 х 1,2 см/ 5,91 х 4,72 х 0,47 инчи велигденско зајаче дрво декор : околу 12 х 10,7 х 1,2 см/ 4,72 х 4,21 х 0,47 инчи инчи пакет Вклучува : 1 X велигденско јајце 1 X Зајаче декор 1 x правоаголник дрво одбор забелешки : рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големина. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата