Анхуа 1 Еез Анална/Вагинална Клизма Сијалица Туш Наводнување На Дебелото Црево Ректален Шприц За Чистење

Анхуа 1 Еез Анална/Вагинална Клизма Сијалица Туш Наводнување На Дебелото Црево Ректален Шприц За Чистење

Достапно за вашата нарачка
DEN 159.36
Залиха:

Добијте брзо и лесно чистење со ова едноставно шише за лично чистење што може да се исцеди. Врвот е крут и мазен, но сепак мек со мала флексибилност и нежна кривина. Чистата сијалица за чистење со флексибилен врв на потокот е разноврсен и приспособлив додаток на вашиот режим на чистење. Изработен од безбеден за тело, премиум силикон, така што е издржлив и чистењето е цинк. Лесен за употреба сијалицата за чистење има мек гумен врв. Совршен за патување. Опис : Изработен од медицинска гума, хигејски, побезбедна вкупна должина 10", Дијаметар 3", држи до 10,48 мл течен Унисекс, ве Остава чисти и освежени, Доживејте ги придобивките за чистење на комплетот за клизма Без непријатност Анално Или Вагинално, Екстра тенка млазница, Млазницата е флексибилна гума што го прави поудобно вметнувањето Откријте колку е лесно да ја користите вашата нова сијалица за клизма-едноставно наполнете ја сијалицата со течност по ваш избор, вметнете Ја и исцедете ја Сијалицата За Клизма за да ослободите непречен проток на течност во вас. Толку е едноставно. Може да се наполни со топла и ладна течност. Пакетот вклучува : 1 x Клизма Сијалица (Сина).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата