Tofficu 3 парчиња лента за сечење лента со кутија AR MultiTool чисти поли -торби комерцијални ленти за ролна со лента за секач за пакување чиста машина за запечатување на лен?

Tofficu 3 парчиња лента за сечење лента со кутија AR MultiTool чисти поли -торби комерцијални ленти за ролна со лента за секач

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Диспензерот за запечатување на кутијата за запечатување : За ефикасно допирање на кутии за испорака или пластични кеси. Алатка за пакување на ленти : Овој уред за сечење лента ќе ви донесе голема погодност. Диспензерот за запечатување на лента : Направено од супериорен материјал кој е здрав и издржлив. Основа за диспензерот на лента : Може да ви донесе многу погодност за сечење ленти и запечатување картони или торби. Индустриски секач за ленти : Може да им се даде на другите како подарок за домаќинство. Список на пакети 3 X Карактеристики на машината за сечење лента -Големина : околу 20.00x11.00x10.00cm / 7.86x4.32x3.93inch уред за запечатување за пластична кеса. -Материјал : Машина за сечење лента ABS. -Нагономскиот дизајн заштедува напор и ја прави вашата работа полесна заптивната пластична кеса за еднократна употреба. -Не можете да исечете ленти со оваа машина и да запечатите картони со ленти за канцелариски ленти. -Ова е полуавтоматска машина за сечење ленти за сечење на ленти за запечатување на безбедни торби. -Сепочит за не само супермаркет, туку и за дома, канцеларија, продавница, итн. -Овој уред за сечење лента ќе ви донесе голема погодност за тешка лента. Ако, тогаш овој производ е внимателно подготвен за вас. Диспензерот за таблички со должност не двоумете се да го однесете дома!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата