2022 Панини Апсолутна Нфл Фудбалска Бластер Кутија-барај Кабум! &засилувач; Експлозивни Инсерти-6 Пакети По Кутија - 11 Картички По Пакет-66 Тргување Картички По Кутија

2022 Панини Апсолутна Нфл Фудбалска Бластер Кутија-барај Кабум! &засилувач; Експлозивни Инсерти-6 Пакети По Кутија - 11 Картички

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Секоја кутија вклучува 6 пакувања со 11 картички по пакет, 66 картички за тргување по кутија. Побарајте ги ултра ретките Кабум И Експлозивни Влошки!. Секоја кутија може да содржи 3 Зелени Паралели!. Внимавајте На Автограми и Сувенири картички од најжешките играчи во нфл!. 2022 Панини Апсолутна фудбалска бластер кутија (1 по нарачка). Секоја кутија 66 картички. Со новите дебитанти за 2022 година како Кени Пикет и Крис Олав. Најдете зачудувачки инсерти во секоја кутија и побарајте го супер реткиот кабум!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата