Едноставно генијалец A6 MINI тетратки со големина на џеб со тврд подигнал - владееше мал џеб списание Поставено за училиште, Дома и канцеларија - 124 страници со внатреш?

Едноставно генијалец A6 MINI тетратки со големина на џеб со тврд подигнал - владееше мал џеб списание Поставено за училиште,

Достапно за вашата нарачка
DEN 399.84
Залиха:

Stllylish & издржливо : Секое списание има кожна обвивка отпорна на вода со заоблени агли за софистициран изглед и е дизајниран да постави и отвори рамен за ваша погодност. Во задниот капак има џеб за да се одржи лабава хартија, визит -картички, билети, итн. Исто така, има и лента за обележувачи за да ве одржува организирана и еластичен опсег за да ги одржувате страниците безбедни. Премиум квалитет, густа хартија : Секоја тетратка има 124 наредени страници (62 листови) и нуди многу подобра вредност за парите отколку многу конкурентни брендови кои нудат помалку страници. Хартијата е висококвалитетна дебелина од 80g без крварење, и крем боја за премија. Секоја страница содржи 22 печатени линии, со растојание од 0,24 ". Разновидна тетратка за џеб поставени во различни бои : достапна во голем број на бои, овие списанија се разноврсни затоа што лесно се вклопуваат во џеб или мала торба/ чанта. Погодно за учениците да Забелешки, или за возрасни како дневник или списание за разновидност или цели : фитнес белешки, храна и патување, личен весник, итн. Одлична идеја за подароци : Овој сет на џебни журнали е смислена идеја за подароци за соработниците, вработените, студентите, студентите, студентите, Пријатели и семејство. Одлично за најразлични прилики, како што се Денот на благодарноста, Божиќ, Велигден и повеќе. Погоден за скоро сите, има универзална привлечност како убав подарок. Највисок избор за наставници, студенти, бизниси, домови и многу повеќе. Изберете од 3-пакувања, 6 пакувања или 12 пакувања во зависност од вашите барања.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата