Сет за сечење торта од Амосфун, цвет декоративно коноп јаже рачно изработено исклучителна торта лопата торта шпатула торта секач за свадбена роденденска забава

Сет за сечење торта од Амосфун, цвет декоративно коноп јаже рачно изработено исклучителна торта лопата торта шпатула торта секач

Достапно за вашата нарачка
DEN 259.04
Залиха:

Погодно за материјали за роденден, забава и свадбени торта. Лесен за употреба и чиста, не е лесна за носење и солза. Се користи како роденден, забава и венчавки. Добро изработка и исклучителни детали, ќе ја украси вашата торта и ќе остави добар впечаток на вашите гости. Рачно изработено цвеќе и коноп јаже, исклучителен изглед, практичен и убав. Направено од високо квалитетен материјал, издржлив и безбеден за употреба. Опис Овој сет за секачи за свадбени торта е изработен од високо квалитетни материјали за безбедна и издржлива трајна употреба на време. Лесно е за употреба и чистење. Исклучителен изглед, практичен и декоративен. Карактеристики- материјал : не'рѓосувачки челик, коноп- Големина на пакетот : околу 34x10x3.5cm.package вклучувајќи 1 x торта лопата1 x нож за торта.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата