Двоен дилдо силиконски секс играчка, реална 8,46 двострана дилдо со силни чаши за вшмукување флексибилна возрасна секс играчка за мажи жени

Двоен дилдо силиконски секс играчка, реална 8,46 двострана дилдо со силни чаши за вшмукување флексибилна возрасна секс играчка

Достапно за вашата нарачка
DEN 639.84
Залиха:

Големина на двојно дилдо : Голема : целокупна должина 8,46 ", должина над вшмукување чаша 6,3", ширина 1.61 "; мала : целокупна должина 7.68", должина над вшмукување чаша 5.51 ", ширина 1.61". Дилдо со двојна глава е изработено од силиконски материјал. Аналната играчка G-Spot има силна база на чаша за вшмукување. Реалното дилдо е меко и еластично. Водоотпорни производи за возрасни секс. Двоен заглавие Дилдо Детали : Материјал : Силиконски водоотпорен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата