TOLXH #DCD771 18 Мотор на забите 18V #DCD771C2 #DCD771KS #Type1 Type10 #N279939 #N36V8 Квалитет на квалитетни делови за квалитет за DEWALT

TOLXH DCD771 18 Мотор на забите 18V DCD771C2 DCD771KS Type1 Type10 N279939 N36V8 Квалитет на квалитетни делови за квалитет

Достапно за вашата нарачка
DEN 687.84
Залиха:

Обезбедување на квалитет : Добро дизајнирано, добро изработено. Не е дел од ОЕМ, но ги исполнува барањата за производство на ОЕМ. Ова е замена на производителот и е функционално еквивалентно на претходниот дел. Направено од високо издржливи материјали, строго тестирани, компактни и цврсти, долговечни. Не OEM делови, но ги исполнува барањата за производство на OEM. Лесно за инсталирање, заштедува време и пари. Ве молиме, потврдете дека моделот што треба да го купите одговара на нашиот модел пред да го нарачате. Гаранција по продажба : Она што го баравме е задоволството на клиентите. Ако не сте задоволни од производот, ве молиме контактирајте не! Ние ќе ви го покажеме нашиот искрен став и задоволително решение. 1. 1. Овој дел е не-оригиналниот компатибилен резервен, името и бројот на делот на производителот се само за повикување. Забележете дека услугата за гаранција за ветување, гаранција од 1 година, гаранција за враќање на парите од 1 месец, вашето задоволство е секогаш наше најголемо извршување! Ве молиме контактирајте не со какви било прашања или проблеми! Ако овој производ не е погоден за вашиот модел по приемот на стоката или за време на процесот на инсталација, ве молиме не заборавајте да не контактирате со време и ние ќе ви помогнеме да ги изберете додатоците погодни за вашиот модел. Ако има грешка во процесот на инсталирање и замена на овој производ, предизвикувајќи го оштетениот или неупотреблив нашиот производ, ве молиме контактирајте не навреме, можеме да ви помогнеме да ја намалите загубата. Има премногу броеви на делови за да ги наведете сите. Ако не можете да го пронајдете потребниот дел, ве молиме контактирајте не и ќе се потрудиме да ви помогнеме да го пронајдете вистинскиот дел. Ние прифаќаме наредби за најголемиот дел од производот 18 Мотор за заби за 18 V DCD771 DCD771 C2 DCD771 KS TYPE1 TYPE10 N279939 N362741 N440316 Dript Driver Driver Color : Сребрен материјал : Метален пакет Содржина : 1 x мотор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата