ГУАНГМИНГ - Случај со молив со 1 парчиња молив со молив со молив со канцелариски материјал за складирање на училиште

ГУАНГМИНГ - Случај со молив со 1 парчиња молив со молив со молив со канцелариски материјал за складирање на училиште

Достапно за вашата нарачка
DEN 752.48
Залиха:

Најдобар подарок - овој случај со моливи може да се даде како подарок за пријателите, семејството, соучениците, колегите. Може да се користи како подарок за роденден или Божиќен подарок. Наставниците исто така можат да им ги дадат на учениците како подароци за дипломирање. Мулти -функција - Овој случај со моливи може да се користи и за други намени, како што се занаетчиска торбичка, кутија за патувања, козметичка торба или торба за производи, итн. Големо складирање - Големина : 204мм * 80мм. Капацитетот за складирање на големиот молив со 3 помошни простори за торбичка овозможува 40-60 пенкала/моливи и други канцелариски материјал или други предмети. Уникатен дизајн - Постојат повеќе џебови и повеќе опции за простор. Направете сè едноставно. Висок квалитет- 100% сосема нова постелнина, светла боја и здрав материјал, издржлив и солза. Мазна фирма со висок квалитет со последен пат за многу долго време. Материјал со висок квалитет, дизајн на мода и фино изработка заедно донесуваат пријатно искуство со производи. Најдобар подарок - овој случај со моливи може да се даде како подарок за пријателите, семејството, соучениците, колегите. Може да се користи како подарок за роденден или Божиќен подарок. Наставниците исто така можат да им ги дадат на учениците како подароци за дипломирање. Мулти -функција - Овој случај со моливи може да се користи и за други намени, како што се занаетчиска торбичка, кутија за патувања, козметичка торба или торба за производи, итн. Големо складирање - Големина : 204мм * 80мм. Капацитетот за складирање на големиот молив со 3 помошни простори за торбичка овозможува 40-60 пенкала/моливи и други канцелариски материјал или други предмети. Уникатен дизајн - Постојат повеќе џебови и повеќе опции за простор. Направете сè едноставно. Висок квалитет- 100% сосема нова постелнина, светла боја и здрав материјал, издржлив и солза. Мазна фирма со висок квалитет со последен пат за многу долго време. Материјал со висок квалитет, дизајн на мода и фино изработка заедно донесуваат пријатно искуство со производи. Опис ФЕАТУРИ-КОЈА : Беж / сина / зелена / розова.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата