TAJD106K035RNJ - Фиксиран 2 SMD 106K035

TAJD106K035RNJ - Фиксиран 2 SMD 106K035

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Кондензатор на повеќеслојни керамички чипови (MLCC) - Површинска монтажа (SMD). Фиксиран кондензатор на SMD Tantalum. (100 парчиња многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. Совршен за леб, DIY, производител, поправка, прототип. Кондензатор на повеќеслојни керамички чипови (MLCC) - Површинска монтажа (SMD). Фиксиран кондензатор на SMD Tantalum. (100 парчиња многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. Совршен за леб, DIY, производител, поправка, прототип. Кондензаторот не е воден, Танталум, СМТ-Ц.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата