Либерти, 4 парчиња M12 x 1,5мм метрички метрички терен 304 не'рѓосувачки челик хексагонална прирабница ореви

Либерти, 4 парчиња M12 x 1,5мм метрички метрички терен 304 не'рѓосувачки челик хексагонална прирабница ореви

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Име на производот : Орев за прирабница (фини заби), за фино оревче за прирабница, фино орев има добро повлекување, погодно за анти-вибрација, лесен за прилагодување на јазот, погоден за местото каде што треба да се прилагоди јазот или вртежниот момент. Главна боја : сребрен тон; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Тежина : 80 грама. Дијаметар Имајте какви било прашања кога ќе го добиете производот, ве молиме контактирајте ме, дефинитивно ќе ви дадам задоволителен одговор и решение! ротирачки мијалник. Ова се користи за дистрибуција на притисокот на навртката на деловите што треба да се фиксираат, со што се намалува шансата за оштетување на деловите и намалување на можноста за олабавување на деловите заради нерамни површини за прицврстување. Прирабницата може да се постави на Обезбедете ефект на заклучување. Серациите се аголни за да се спречи ротирање на орев во насока на олабавување на орев. Поради нивните серации, тие не можат да се користат со машини за перење, ниту пак можат да се користат на површини што не можат да се изгребат. Серијацијата Помага да се избегне вибрација на навртката и да се зголеми задржувањето на орев. Ситна нишка : 1,5 мм е направен од 304 не'рѓосувачки челик, со сила и добра отпорност на корозија. Се користи во многу апликации во домот, фармата, бизнисот, автомобилските и индустриските полиња. - Видеото на сликата е вистински производ земен од мене.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата