GVS ELIPSE SPM007 INTEGRA CARD CARTE CASE

GVS ELIPSE SPM007 INTEGRA CARD CARTE CASE

Достапно за вашата нарачка
DEN 541.12
Залиха:

100% најлон. Увезени. Затворање на клипот. Тешко носење случај за респираторот на GVS елипса. Одговара на респираторите SPR451, SPR457, SPR449 и SPR456. Издржлив случај на тврдо носење што ја штити и чува маската кога не е во употреба. Силната најлонска јамка во задниот дел овозможува случајот да се носи на ременот или да се прикачи на други различни начини. 100% најлон. Увезени. Затворање на клипот. Тешко носење случај за респираторот на GVS елипса. Одговара на респираторите SPR451, SPR457, SPR449 и SPR456. Издржлив случај на тврдо носење што ја штити и чува маската кога не е во употреба. Силната најлонска јамка во задниот дел овозможува случајот да се носи на ременот или да се прикачи на други различни начини.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата