Деутер Унисекс-АЦ ЛАЈТ 24л Пешачки Ранец За Возрасни

Деутер Унисекс-АЦ ЛАЈТ 24л Пешачки Ранец За Возрасни

Достапно за вашата нарачка
DEN 1920.00
Залиха:

КОРИСТЕТЕ СЛУЧАЈ : за еднодневно пешачење; нудејќи доволно простор за носење оброци, слоеви, столбови, систем за хидратација, одвојлива покривка за дожд, оддел за влажна опрема и пространи странични џебови. СИСТЕМ ЗА ВОЗДУШНИ ЛЕНТИ : Уникатната вентилација на грбот му овозможува на вашиот пакет да седи безбеден и прицврстен на грбот додека циркулира свеж воздух со пена што дише многу. РАЗНОВИДНО СКЛАДИРАЊЕ : Внатрешен оддел За истегнување за облека плус џеб за складирање вредни предмети; надворешниот џеб за усни овозможува брз пристап до опрема со странични јамки за прицврстување за столбови за пешачење. УДОБНО : Контурните, нежно обложени ремени за рамо и мрежестиот грб обезбедуваат удобност; издржливата челична рамка со пружина обезбедува флексибилна, лесна структура која помага да се пренесе оптоварувањето на ременот на колкот. БЕЗБЕДНО ВКЛОПУВАЊЕ : ременот За Градите го прицврстува пакувањето на рамената додека појасот на половината помага да се стабилизира товарот. КОРИСТЕТЕ СЛУЧАЈ : за еднодневно пешачење; нудејќи доволно простор за носење оброци, слоеви, столбови, систем за хидратација, одвојлива покривка за дожд, оддел за влажна опрема и пространи странични џебови. СИСТЕМ ЗА ВОЗДУШНИ ЛЕНТИ : Уникатната вентилација на грбот му овозможува на вашиот пакет да седи безбеден и прицврстен на грбот додека циркулира свеж воздух со пена што дише многу. РАЗНОВИДНО СКЛАДИРАЊЕ : Внатрешен оддел За истегнување за облека плус џеб за складирање вредни предмети; надворешниот џеб за усни овозможува брз пристап до опрема со странични јамки за прицврстување за столбови за пешачење. УДОБНО : Контурните, нежно обложени ремени за рамо и мрежестиот грб обезбедуваат удобност; издржливата челична рамка со пружина обезбедува флексибилна, лесна структура која помага да се пренесе оптоварувањето на ременот на колкот. БЕЗБЕДНО ВКЛОПУВАЊЕ : ременот За Градите го прицврстува пакувањето на рамената додека појасот на половината помага да се стабилизира товарот. Серијата AC Lite е за помлади љубители на отворено и дневни планинари, кои бараат лесен пакет со максимална вентилација и кул стајлинг. Со своите лесни материјали и супер-лесни, еластични и дишечки перки на колкот, сигурно ќе ја зачувате енергијата и ќе имате максимална вентилација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата