Обединети научни материјали SGHC04-C Блок за густина на бакар, завиткан, 3,2 см

Обединети научни материјали SGHC04-C Блок за густина на бакар, завиткан, 3,2 см

Достапно за вашата нарачка
DEN 336.32
Залиха:

Кукани. 3. Големина на 2 см. Произведено од Обединети научни материјали. Земја на потекло : Индија. Кукани. 3. Големина на 2 см. Произведено од Обединети научни материјали. Земја на потекло : Индија. Секоја коцка е 3. 2 см и има кука. Вклучува референтна табела што ги покажува вредностите на густина на одделни примероци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата