Lemil 1P+N AC SPD 4P 20KA ~ 40KA 275V HOUSE Surge Protector Заштитна заштитна заштита со низок напон на уредот 1 парчиња

Lemil 1P+N AC SPD 4P 20KA ~ 40KA 275V HOUSE Surge Protector Заштитна заштитна заштита со низок напон на уредот 1 парчиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 763.20
Залиха:

Прекинувачи на кола / Термички прекинувачи. Прекинувачи на кола / Термички прекинувачи. Прекинувачи на кола / Термички колачи на колото1p+n AC SPD 4 P 20 KA ~ 40 KA 275 V HOUSE Surge Protector Заштита за заштита на низок напон на уредот 1 парчиња.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата