6рол лента за маскирање за маскирање за DIY NAIL ARTEST MACTENT MACTER MADE 2mM 2,5 mm 3mm 4mm 5mm 6mm x 25m

6рол лента за маскирање за маскирање за DIY NAIL ARTEST MACTENT MACTER MADE 2mM 2,5 mm 3mm 4mm 5mm 6mm x 25m

Достапно за вашата нарачка
DEN 143.84
Залиха:

5 ролни (2мм 3мм 4мм 5мм 6мм секоја големина една ролна). Lenght : 25meter/ролна (82feet). Материјал : рамна хартија + лепило. Добро лепило, лесно отстрани и нема трансфер на лепило. Добро за занаетчиски DIY 2mm 3mm 4mm 5mm 6mm 5rolls Материјал со големина на мешавина : рамна хартија + лепило добро лепило, лесно отстранување и без трансфер на лепило. Странична лепило за лепило за маскирање на тенка лента за маскирање за DIY и нокти уметности Сликарство и цртање и правење модели.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата