Кемкатуи 20 ПАРЧИЊА 1/8 Инчен М3 Жица Јаже Стегач, Нерѓосувачки Челик 2-Пост Кабел Стегач, Двојно Завртка Жица Јаже Клипови За Жица Кабли

Кемкатуи 20 ПАРЧИЊА 1/8 Инчен М3 Жица Јаже Стегач, Нерѓосувачки Челик 2-Пост Кабел Стегач, Двојно Завртка Жица Јаже Клипови

Достапно за вашата нарачка
DEN 1568.00
Залиха:

➤Пакет Содржина〗М3 жица јаже стегач х 20. Жица јаже клипови за 1,5-2мм дијаметар жица кабел. Мал жичен јаже суштински хардвер за местење и жичен кабел. Широк спектар на големини за задоволување на вашите дневни потреби. ➤Сигурен Квалитет〗Метална Јаже жица изработена од нерѓосувачки челик. Задебелениот материјал е тврд и отпорен на кршење и долготрајна употреба. Површинскиот третман ја подобрува отпорноста на ' рѓа и корозија. Површината е мазна и удобна на допир. ➤Тесен Дизајн Користи јаже од нерѓосувачки челик со дизајн на навртки и прецизни навои. Висока стабилност и избегнување на лизгање. Подобрена безбедност при употреба. Проект достоен за вашата инвестиција. Малата големина го олеснува носењето на работа. ➤Широк спектар на употреба Metal метални кабелски клипови се користат во механички, хемиски, градежни, автомобилски, проекти за подобрување на домот, аквакултура и морски апликации. Лесен за инсталирање, едноставни алатки за монтирање и демонтирање. ➤100% Без Ризик Шопинг〗ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не веднаш. Ако не ви се допаѓаат нашите производи, можете да ги вратите за враќање на средствата или размена според . Карактеристики висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик со висока цврстина не е лесно деформиран. Полираната површина ја подобрува отпорноста на ' рѓа и корозија Мазната површина го намалува абењето и затнувањето на жичаното јаже за време на употребата. Спецификациски Материјал : 304 Големина На нерѓосувачки Челик : М3 Вкупна должина : 1.33" / 34мм / Содржина На Пакетот 20 Х метална јаже жица и топло известување 1.Големината на производот се мери рачно, може да има грешка од 1-2мм, ве молиме разберете. 100% Шопинг Без Ризик Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не веднаш. Ако не ви се допаѓаат нашите производи, можете да ги вратите за враќање или размена според упатствата на с, без прашања. 100% гаранција за задоволство и сигурна услуга за клиенти поддржана во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата