PBKINKM Projector Stand за рамка на екранот на проекторот на отворено 100 инчи 16: 9 4K 3D брзо преклопување преносен екран за проекција во затворен простор

PBKINKM Projector Stand за рамка на екранот на проекторот на отворено 100 инчи 16: 9 4K 3D брзо преклопување преносен екран

Достапно за вашата нарачка
DEN 9626.24
Залиха:

не е лесен за и лесен за чистење. Лесно се држеше во стеблата со автомобили, вклучен седан. Лесно се чуваше во стеблата со автомобили, вклучени седан. Грешката дозволена мерка е +/- 1-3 см. Материјали-изработени со природна полиестерска ткаенина, екранот за проекција е транспарентност и двострана проекција, облога со висока дефиниција, кои се добра изработка, флексибилност на влакна, без виткање и без брчки. Широка примена : -Проекторски екран со штанд, совршен за домашно кино, училишта, канцеларии, свадби, црква, образование, презентација на конференции, јавен приказ, филм на отворено; Исто така, може да се користи за презентации и други дисплеи. Екран за проекција на поддршка - Поддршка 84 100 инчи 16 : 9 4 K екран, сооднос 16 : 9, агол на гледање широк 160 °, екранот на филмот е дизајниран за обезбедување и слики со висока резолуција, збогатени бои и Гледајќи искуство од различна позиција за гледање. Stake8 x Boltnote на окото : Снимањето на светлината и различните дисплеи може да предизвикаат боја на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Лесно се држеше во стеблата со автомобили, вклучен седан. Express Setup - Екранот на проекторот со Stand е подготвен за брзо поставување за неколку минути. Лесен за и лесен за чистење. Само следете ги упатствата со поврзување на кратката цевка за брзо да го зацврстите екранот на проекторот на рамката; ако има ветер, можете да го поправите скелето на земја. Само следете ги упатствата со поврзување на кратката цевка за брзо да го прицврстите екранот на проекторот на рамката; ако има ветер, можете да го поправите скелето на земја. Широка примена : -Проекторски екран со штанд, совршен за домашно кино, училишта, канцеларии, свадби, црква, образование, презентација на конференции, јавен приказ, филм на отворено; Исто така, може да се користи за презентации и други дисплеи. Express Setup - Екранот на проекторот со Stand е подготвен за брзо поставување за неколку минути. Преносна рамка за екранот на филмот може лесно да се транспортира на каде било со вклучена мека торба за носење и да биде добро заштитена. Погодно за носење - екранот на проекторот направен од лесен, но здрав алуминиум, преносот на екранот на филмот може лесно да се транспортира на кое било место со вклучена мека торба за носење и да биде добро заштитена. Штива апликација : -Проекторски екран со штанд, совршен за домашен театар, училишта, канцеларии, свадби, црква, образование, презентација на конференции, јавен приказ, филм на отворено; Исто така може да се користи за презентации и други прикази.Материјали-изработени со природна полиестерска ткаенина, екранот за проекција е транспарентност и двострана проекција, облога со висока дефиниција, кои се добра изработка, флексибилност на влакна, без виткање и без брчки. Погодно за носење - екранот на проекторот направен од лесен, но здрав алуминиум, преносот на екранот на филмот може лесно да се транспортира на кое било место со вклучена мека торба за носење и да биде добро заштитена. Лесен за и лесен за чистење. Екран за проекција за поддршка - Поддршка 84 100 инчи 16 : 9 4 K екран, сооднос 16 : 9, агол на гледање широк 160 °, екранот на филмот е дизајниран за обезбедување и слики со висока резолуција, збогатени бои и искуство со гледање од различна позиција за гледање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата