Писмо зборови налепници за уметност за нокти, украси за нокти, буква роза 3Д самолеплива фолија за нокти, романтични дизајни за убавина Дија акрилни налепници за но?

Писмо зборови налепници за уметност за нокти, украси за нокти, буква роза 3Д самолеплива фолија за нокти, романтични дизајни

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

подигнете a дел од налепницата. Вклучува секакви класични теми за Денот на вineубените : срце, бакнеж, loveубов, Ајфелова кула, итн. Изберете основна боја што ја сакате и нанесете ја на ноктите, а потоа почекајте додека 90% се исуши. 【Функција】 Одлично е да ги креирате вашите прекрасни дизајни за нокти на Денот на вineубените. Вклучува секакви класични теми за Денот на вineубените : срце, бакнеж, loveубов, Ајфелова кула, итн. Нанесете го горниот капут за совршен ефект.Достапно е дизајн на Денот на вineубените】 Getе добиете 350+ модели на нокти совршени за модни додатоци за Денот на вineубените. Направете да имате посебна уметност за нокти на датум!. Забавно е да се направи уметноста на ноктите со вашето семејство или пријатели кога семејниот собир и забава, уживајте во сопствениот сјаен изглед на ноктите и доброто време. Користете пинцети за нежно да ја отстраните подготвената налепница поставете ја на ноктот и притиснете ја. Описи : Боја : злато/ сребро/ црн квалитет : 5 листови Големина : 3,9*3,15 инчи Дизајн : Романтична слатка loveубов срцев апстрактна цртана боја на цртани филмови роза цвет секси леопард overубовник шема : 3Д лепила маникир фолија обвива како да се користи : 1. Можете исто така да нанесете врвен палто за да ги направите налепниците да траат подолго. 【Функција】 Одлично е да ги креирате вашите прекрасни дизајни за нокти на Денот на вineубените. Забавно е да се направи уметноста на ноктите со вашето семејство или пријатели кога семејниот собир и забава, уживајте во сопствениот сјаен изглед на ноктите и доброто време. Само користете пинцети за да ги излупите и залепите на ноктот. Направете да имате посебна уметност за нокти на датум!. Само користете пинцети за да ги излупите и залепите на ноктот. 【Лесни за употреба】 Самолепливи дизајни ги прават овие налепници добро да се држат на ноктите. 【Прилики】 УСЛОВИТЕ НА ДЕЛОВИТЕ ДЕЦА се одлични подароци за вашите најблиски или пријатели, уживајте во DIY украс за уметност за забава со вашите пријатели за да го прославите посебниот ден.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата