Сет за замена за замена на заби за заби за новороденчиња Oxo Tot

Сет за замена за замена на заби за заби за новороденчиња Oxo Tot

Достапно за вашата нарачка
DEN 95.84
Залиха:

Заменска торбичка за силиконскиот само-хранат Oxo Tot. Силиконската торбичка со храна е обликувана и со големина за безбедно само-хранење. Додадете целата свежа храна за да воведете цврсти материи или да додадете замрзнато овошје за да ги смирите тепињата за заби. Заклучувањето на децата е едноставно за да се разделат возрасните. Силиконската конструкција е лесна за чистење (навистина!) И безбедна машина за машина за миење садови. Рачката е лесна за да се држат малите раце. Покријте ги прилепувањата за да го заштитите фидер во движење. Заменска торбичка за силиконскиот само-хранат Oxo Tot. Силиконската торбичка со храна е обликувана и со големина за безбедно само-хранење. Додадете целата свежа храна за да воведете цврсти материи или да додадете замрзнато овошје за да ги смирите тепињата за заби. Заклучувањето на децата е едноставно за да се разделат возрасните. Силиконската конструкција е лесна за чистење (навистина!) И безбедна машина за машина за миење садови. Рачката е лесна за да се држат малите раце. Покријте ги прилепувањата за да го заштитите фидер во движење. Силиконскиот само-хранат Oxo Tot е безбеден и смирувачки начин за малите да научат сами да грицкаат. Само ставете свежо или замрзнато овошје или зеленчук во торбичката со голем капацитет, извртувајте го заклучувањето на децата и оставете го само-хранењето. Внимателно обликуваната рачка што не се лизга е исправна за мали раце, силиконот со храна е лесен за чистење (навистина!), А заклучувањето е лесно за да се разделат возрасните. Корицата за прицврстување го прави фидерот одличен во движење. БПА бесплатно. Безбедна машина за машина за миење садови. Сет од два.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата