1956 Топпс # 115 Ал Кармихаел Грин Беј Пакерс екс/МТ Пакерс USC

1956 Топпс 115 Ал Кармихаел Грин Беј Пакерс екс/МТ Пакерс USC

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на Ал Кармихаел!. Одлично за секој колекционер на Green Bay Packers. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. 1956 Топпс # 115 Ал Кармихаел Грин Беј Пакерс (фудбалска картичка) EX/MT Packers USC. Картите на Дин е основана во 2001 година од страна на Дин Ханли, колекционерски колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и картички што не се спорти. Нашиот инвентар порасна на повеќе од еден милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и канцелариски простор од 5000 квадратни метри во Синсинати, Охајо за да ви понуди брза и лична услуга. Дин исто така има напишано две книги за собирање гроздобер бејзбол картички. Ако ќе ни дадете можност да го заработите вашиот бизнис, ќе ви биде драго што направивте. Ние го гарантираме! SN : F56 T 00 9619.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата