ARES 15036 - Реверзибилна 2/3 вилица 2 -тон за влечење на менувачот - Chrome Moly Steel Construction - 2 -инчен до 3 -инчен прилагодлив опсег - Отстранува брзини, макари и заматеници

ARES 15036 - Реверзибилна 2/3 вилица 2 -тон за влечење на менувачот - Chrome Moly Steel Construction - 2 -инчен до 3 -инчен

Достапно за вашата нарачка
DEN 832.32
Залиха:

Ако имате какви било проблеми со влечечот на опрема за засилување на Арес, едноставно контактирајте со услугата за клиенти за помош за решавање проблеми, делови, замена или поврат. Ако имате домашно милениче, сфаќате дека тие се повеќе од домашно милениче, тие се дел од семејството. Ако имате домашно милениче, сфаќате дека тие се повеќе од домашно милениче, тие се дел од семејството. Конструиран од челик со голема јачина на хром моли со облога со манган фосфат за да се спречи 'рѓа и корозија, уникатниот дизајн му овозможува на влечечот на менувачот брзо да се претвори во влечење на менувачот од 2 вилики во ниеден момент, а ситно навојна централна завртка ја подобрува моќта на влечење, моќта на влечење, Така, можете непречено и безбедно да лизгате брзини, макари, замаец и други делови за вклопување во печатот! Карактеристики : Вклучува : 1 компјутер. Со ваша поддршка, ние сме горди да и помогнеме на оваа одлична организација. Нежните дејства за засилување го прават правењето прилагодувања ветре, бидејќи дизајнот за заклучување на рачката го држи стегачот отворен за лесна инсталација. Вообичаени апликации : Супер силниот дизајн на нозе со низок профил овозможува пристап до тесни или ограничени простори што традиционалните влеленици едноставно не можат да ги достигнат, бидејќи овој разноврсен влечен менувач ви овозможува непречено и безбедно лизгање на запчаници, макари, замаец, замаец и други делови за прилагодување на печатот Исклучено вратило. Вие сте поддржани од нашата гаранција за ограничена животна гаранција за гаранција за перформанси. Подобрена моќност за влечење, Арес 2/3 вилица 2-тон за влечење на опрема за вртење има три вилици со прилагодлив опсег од 2 до 3 инчи. Ако имате какви било проблеми со влечечот на опрема за засилување на Арес, едноставно контактирајте со услугата за клиенти за помош за решавање проблеми, делови, замена или поврат. Сигурна ефикасна ефикасна : Корисниците веруваат на Арес да бидат квалитетни алатки. Нашиот дизајн му овозможува на влечечот на менувачот со 3-вилица брзо да се претвори во реверзибилен влечење на менувачот или влечење на менувачот од 2 вилици во ниеден момент, а ситно навојната централна завртка овозможува засилена моќност за влечење. Размислувања за дизајнот : Повлекувачот на опрема за вртење со 2 тони се одликува со голема јачина на челик со челик со јачина и облога со фосфат на манган за да се спречи 'рѓа и корозија. Амбасадор на деловни активности ASPCA : Ние сме горди што сме дел од програмата за амбасадор на деловните амбасадор ASPCA. Спецификации на артиклите : Нашиот 2/3 вилица со 2 тони за влечење на менувачот има три вилици и има прилагодлив опсег од 2 до 3 инчи. Сигурна ефикасна ефикасна : Корисниците веруваат на Арес да бидат квалитетни алатки. Амбасадор на деловни активности ASPCA : Ние сме горди што сме дел од програмата за амбасадор на деловните амбасадор ASPCA. Нашиот дизајн му овозможува на влечечот на менувачот со 3-вилица брзо да се претвори во реверзибилен влечење на менувачот или влечење на менувачот од 2 вилици во ниеден момент, а ситно навојната централна завртка овозможува засилена моќност за влечење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата