2017-18 Панини Карики Светла Камера Акција #1 Џоел Ембиид Филаделфија 76ерс Кошаркарска Картичка

2017-18 Панини Карики Светла Камера Акција 1 Џоел Ембиид Филаделфија 76ерс Кошаркарска Картичка

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Филаделфија 76ерс. Џоел Ембиид. 2017-18 Панини Карики Светла Камера Акција Кошарка Картичка. Соберете го целиот сет и побарајте инсерти овде. Бродови со една Картичка Во Горниот Товар и Мек Ракав. Состојбата на картичката е NM-MT. Имаме тимски сетови За Бејзбол, Фудбал, Кошарка, Хокеј и Фудбал. Имаме голем избор На Автограми, дресови и картички За Сувенири!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата