ЕДОСА 2 Компјутер Креативна Бања Чисти Материјали Силиконски Глави Со Меки Влакна Тоалетна Четка За Чистење На Ѕид Додатоци За Бања

ЕДОСА 2 Компјутер Креативна Бања Чисти Материјали Силиконски Глави Со Меки Влакна Тоалетна Четка За Чистење На Ѕид Додатоци

Достапно за вашата нарачка
DEN 716.80
Залиха:

Дизајн на шуплив одвод суспендиран испарување на резервоарот за одвод без акумулација на вода чиста и санитарна. материјал четка глави дебела мека гума четка глави силна и не-поставата. Меките влакна можат да навлезат длабоко во тоалетната цевка близу до внатрешниот ѕид и да ги исчистат мртвите агли. Со Силиконски влакна Четката За Тоалет ја штити Тоалетната чинија од гребење при чистење дури и со голема сила наместо обичните пластични. Носи погодно за вашиот дневен весник life.It ќе додадете убав изглед во вашиот. Дизајн на шуплив одвод суспендиран испарување на резервоарот за одвод без акумулација на вода чиста и санитарна. материјал четка глави дебела мека гума четка глави силна и не-поставата. Меките влакна можат да навлезат длабоко во тоалетната цевка близу до внатрешниот ѕид и да ги исчистат мртвите агли. Со Силиконски влакна Четката За Тоалет ја штити Тоалетната чинија од гребење при чистење дури и со голема сила наместо обичните пластични. Носи погодно за вашиот дневен весник life.It ќе додадете убав изглед во вашиот. Карактеристика : шуплив дизајн на одвод суспендиран резервоар за одвод испарување без акумулација на вода чиста и санитарна.материјал четка глави дебела мека гума четка глави силна и не-поставата.Меките влакна можат да навлезат длабоко во тоалетната цевка близу до внатрешниот ѕид и да ги исчистат мртвите агли.Со Силиконски влакна Четката За Тоалет ја штити Тоалетната чинија од гребење при чистење дури и со голема сила наместо обичните пластични.Носи погодно за вашиот дневен весник life.It ќе додадете убав изглед во вашиот .Боја : Сина Боја : 450х80см тежина : 0,4 кгматеријал : Вклучен Пластичен Пакет : четка за Тоалет*2ноти : Како што сите знаеме различни компјутери прикажуваат различни бои бојата на вистинскиот производ може да биде малку поинаква од сликата подолу.Забелешка : *поради разликата помеѓу различните монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот.* Споредете ги големините на деталите со вашите ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. Ви благодариме за вашите сфаќања.Перфорирана ѕидна четка за тоалет со долга рачка за домаќинство, четка за чистење тоалет. Без инсталација на дупки, шупливо дно, густи влакна; тип На Брзо сушење, деконтаминација на мртов агол, лесен за чистење, лесен за вентилација и испарување; добар помошник во чистењето на бањата. Во нашата продавница има многу различни стилови на четки за тоалет. Можете да ја изберете соодветната четка за тоалет според стилот на декорација на вашиот дом. На овој начин, нашиот дом не е само убав, туку и лесен за чистење на бањата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата