Nuttag Zonian Panama CZ - Панама канална зона Бејзбол капа што може да се пее прилагодлива за голф -капа, женски масти, татко, тато капа

Nuttag Zonian Panama CZ - Панама канална зона Бејзбол капа што може да се пее прилагодлива за голф -капа, женски масти, татко,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

100% полиестер. Затворање на тока. Само миење на рацете. 100% полиестер, печатење на предната површина, овој унисекс сендвич капа дизајн на воздухот, додадете опсег за апсорпција на пот внатре, добро вклопување на обемот на главата, апсорпција на пот и влага, цврста и исправена, не земајте го лицето, ладно и стилски. Зонијан Панама ЦЗ - Панама Канал зона Унисекс сендвич капа за отворање на воздухот, додадете опсег за апсорпција на пот внатре, добро вклопување на обемот на главата, апсорпција на пот и влага, цврста и исправена, не го земајте лицето, ладно и стилски. Бејзбол капа погодна за мажи/жени/момчиња/девојчиња/студенти/млади/тинејџери. Совршен партнер за активен животен стил, одличен избор за секојдневна употреба и активности на отворено, совршен како подарок за вашиот lубовник, семејство, пријатели и соработници. Совршено е за плажа, парк, базен, теретана, работа, музички фестивали на отворено, спортски настани, градинарство, одење на вашето куче, одмор, пловење, одмор, кампување, пешачење, риболов, лов, лебдечки, бегство од викенд, меден месец, забави за диплома , Забавни паркови, патувања или какви било спортови и активности на отворено. Назад прилагодлив дизајн на магична тока, бесплатно прилагодување на големината на обемот на капачето, достапните четири сезони, лесни, лесни за промена и лесен за носење, класично закривено капаче за бејзбол. Зонијан Панама ЦЗ - Панама Канал зона Бејзбол капа подебела ткаенина, поцврсто чувство, засилено капаче на капачето, облога на Оксфорд, природна удобност и дишење, светлина и суво, додадена лента за пот, може да апсорбира пот и да ја фати влагата, добро вклопена во обемот на главата, добро прилагодливо, прилагодлив Дизајн на велкро на задниот дел, слободно прилагодлива големина на обемот на капачето, силна практичност, може да се користи во сите сезони, дизајн на дупки за вентилација, не затнат, лесен и не е лесен за деформирање и лесен за носење, класичен закриен бејзбол капа, тешка и јасна, Не е пребирливо лице, ладно и стилско светло и лесен за носење, класично закривено капаче за бејзбол капа, само пар очила за сонце и маица може да комплетира стилски изглед со оваа шик капа, ова е одличен избор за роденден/Божиќни подароци за Мамо, тато, син, ќерка или пријатели. Совршено е за плажа, парк, одење, трчање, пешачење, качување, танцување, возење велосипед, базен, салата, работа, музички фестивали на отворено, спортски настани, градинарство, одење на вашето куче, одмор, пловење, одмор, кампување, пешачење, риболов , Лов, лебдечки, одмор за време на викендот, меден месец, забави за диплома, забавни паркови, патувања или какви било спортови и активности на отворено. Големина : 55-59 см/22-23 "" (прилагодлива) Ширина на гребенот : 7см/2,8 "", Висина на капачето : 9см/3,5 "" Тип : Бејзбол капа капа Нето Тежина : 3,84 унци (109 грам) Пол : Пол : Мажи/жени Окасион : Дневен живот/спортски спортови/тренинзи/пакет за носење на улица Вклучен : 1 компјутер x капа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата